ДФС виявила махінації на 18 мільйонів під час ремонту доріг на Дніпропетровщині

ДФС виявила махінації на 18 мільйонів під час ремонту доріг на Дніпропетровщині

2008
Ukrinform
Одне з товариств з обмеженою відповідальністю м. Дніпра протягом 2017 року здійснило ряд шахрайських схем на 18,02 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

«Підрозділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДФС у Дніпропетровській області спільно з регіональною прокуратурою встановлені факти можливого привласнення бюджетних коштів. Так, протягом 2017 року одне з товариств з обмеженою відповідальністю м. Дніпра на замовлення державного підприємства виконувало поточний ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення», - йдеться в повідомленні.

У ДФС зазначають, що проведеним дослідженням встановлено, що посадові особи зазначеного товариства з метою легалізації (відмивання) коштів здійснили безтоварні фінансові операції з низкою підприємств, діяльність яких має наявні ознаки "фіктивності" та характеризується невідповідністю номенклатури придбаних та реалізованих товарів.

Читайте також: Гройсман: Цьогоріч відремонтували 80 кілометрів траси Житомир - Чернівці

Крім того, до офіційних документів податкової звітності свідомо були внесені неправдиві відомості щодо фінансово-господарської діяльності. Загальна сума можливої легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, становить 18,02 млн гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-