З України видворили ще трьох іноземних

З України видворили ще трьох іноземних "злодіїв у законі"

Укрінформ
Протягом тижня поліцейські припинили злочину діяльність трьох "злодіїв в законі" на території України.

Про це повідомляє прес-служба НПУ.

"Усі вони – іноземці, які прибули в Україну з метою здійснення контролю за діяльністю певних злочинних угрупувань. Викрити злодіїв вдалось завдяки кропіткій роботі поліцейських Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції та його новостворених територіальних підрозділів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що працівники кримінальної поліції з’ясували, що 41-річний іноземець, відомий у кримінальних колах під прізвиськом «Джейран Хонський», намагається потрапити до України, аби керувати злочинними групами, що займаються незаконним заволодінням автотранспорту. 25 жовтня, за сприяння Державної прикордонної служби, поліцейські затримали злодія прямо в аеропорту міста Харкова. Чоловіка повернули рейсом до Стамбулу. Наразі СБУ заборонила йому в’їзд на територію України на п’ять років.

"Другі два злодія вже неодноразово видворялися з території України, але незаконним шляхом повертались до країни знову", - повідомили у поліції.

Зокрема, 36-річного «злодія в законі» на прізвисько «Тенго Гальський» у квітні цього року, вже було примусово видворено з України із забороною в’їзду до 2021 року. Однак через нетривалий час він незаконно повернувся для здійснення контролю за злочинними угрупуваннями, які скоюють квартирні крадіжки. 26 жовтня співробітники ДСР затримали «Тенго» у Києві. Наразі працівники Державної міграційної служби помістили злодія до пункт тимчасового перебування іноземців (ПТПІ).

Читайте також: СБУ видворила з України "злодія в законі"

Відносно третього «злодія в законі» на прізвисько «Дато Агджабединський» працівники ДСР встановили, що він прибув на територію Київського регіону, для контролю за злочинними групами своїх земляків. 27 жовтня за сприяння Державної міграційної служби 32-річного уродженця Азербайджану, примусово видворено за межі нашої країни. Відтак, «Дато» заборонено в’їзд до України на 10 років.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-