Вишинський лякає суддів, що через нього можливі проблеми

Вишинський лякає суддів, що через нього можливі проблеми

Укрінформ
Підозрюваний у державній зраді керівник "РИА Новости Украина" Кирило Вишинський під час судового засідання Херсонського апеляційного суду, де розглядалися скарги його адвокатів, натякнув суддям на те, що у майбутньому вони можуть опинитися у дуже неприємній ситуації.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми знаємо прізвище судді Вовка, ми знаємо прізвище судді, який судив Тимошенко у Печерському суді. Політична кон'юнктура змінюється, і люди, які приймають неправосудні рішення, потім опиняються у дуже неприємній ситуації", - сказав Вишинський.

За його словами, це важливо пам'ятати, "оскільки досвід це, напевне, найголовніше, що у людському житті дозволяє у подальшому не здійснювати помилок".

Як повідомляв Укрінформ, колегія суддів Херсонського апеляційного суду у вівторок розглянула апеляційні скарги захисників підозрюваного у державній зраді керівника "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського на ухвалу слідчого судді Херсонського міського суду щодо продовження тримання Вишинського під вартою до 4 листопада 2018 року. Ухвалою апеляційного суду дані апеляційні скарги адвокатів залишено без задоволення, а ухвалу міського суду - без змін.

Читайте також: Керівника “РИА Новости-Украина” залишили під вартою

15 травня 2018 року прокуратура Автономної Республіки Крим спільно з СБУ у рамках кримінального провадження за фактами розв'язання Російською Федерацією агресивної війни в інформаційній сфері в Україні і державної зради провела обшуки в редакції порталу "РИА Новости Украина", а також за адресами проживання осіб, які організовували і забезпечували його діяльність. За результатами слідчих дій отримано докази того, що інформація, розміщена на інтернет-ресурсі "РИА Новости Украина", містить заклики, направлені на шкоду суверенітету, територіальній цілісності і недоторканності України, державній і інформаційній безпеці. Керівнику порталу "РИА Новости Украина" Кирилу Вишинському було оголошено про підозру в держзраді і він був затриманий.

16 травня Вишинського етапували з Києва до Херсона, де знаходиться офіс української прокуратури АР Крим, яка веде його справу. Термін арешту Вишинського було продовжено до 13 вересня. Пізніше арешт Вишинського продовжили до 4 листопада.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-