Земля для учасників АТО й інсулін для діабетиків: два пікети під Харківською мерією

Земля для учасників АТО й інсулін для діабетиків: два пікети під Харківською мерією

Фото
Укрінформ
Одразу два пікети загальною кількістю у двісті осіб відбуваються біля будівлі Харківської мерії, де почалася чергова сесія.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Учасники одного з пікетів тримають у руках плакати "Землю в Харкові - тим, хто її захищає". Поруч інші пікетники, судячи з плакатів, закликають владу забезпечити хворих на цукровий діабет необхідним інсуліном: "Ми хочемо жити!".

У Харкові під стінами міської ради вимагають вирішити проблему з інсуліном/ Фото В'ячеслава Мадієвського

Як пояснив один із пікетників, учасники АТО вимагають забезпечити їх право на безкоштовне виділення землі під забудову в межах Харкова, адже ветерани досі залишаються і без житла, і без землі.

"Ми зібрали більш як 5 тисяч підписів під петицією до міськради. Наш представник заздалегідь подав заяву з проханням дозволити йому зачитати це звернення депутатам на сесії, але йому не дозволили", - сказав він.

Учасники АТО пікетують сесію міської ради з вимогою виділення землі в межах міста/ Фото В'ячеслава Мадієвського

Учасники пікету намагалися прорватися до сесійної зали, але посилений наряд поліції їх не пустив.

Учасники сусіднього пікету налаштовані більш мирно, пройти до залу не намагаються.

Як повідомляв Укрінформ, 2 жовтня Харківський голова Геннадій Кернес відповів на петицію учасників АТО-ООС, що їхні заяви про виділення землі в Харкові розглядаються разом із заявами інших черговиків: "Окремий порядок не передбачено законодавством".

Читайте також: Харківську мерію пікетують інсулінозалежні пацієнти

Що стосується інсуліну, то в серпні хворі на цукровий діабет уже пікетували Харківську міськраду. На минулій сесії міськради додатково на інсулін виділено 1,86 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-