Жителі Донецької та Луганської областей зможуть отримати адмінпослуги вдома

Жителі Донецької та Луганської областей зможуть отримати адмінпослуги вдома

Децентралізація
Укрінформ
Центр надання адміністративних послуг у Миколаївській ОТГ Донецької області отримав від Програми розвитку ООН цифрову валізу, придбану в межах Програми відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Такий мобільний “ЦНАП у валізі” значно удосконалить процес надання адміністративних та соціальних послуг представникам маломобільних груп населення: особам похилого віку, людям з інвалідністю, жінкам з маленькими дітьми, громадянам, які не можуть самостійно відвідати ЦНАП, повідомляє портал Децентралізація.

«Тепер для того, щоб отримати адміністративні та соціальні послуги зовсім не обов’язково приїжджати до ЦНАПу, бо ЦНАП може приїхати до вас. Ця технологія дозволяє надавати якісні послуги особам з інвалідністю, людям похилого віку у віддалених районах, в тому числі біля лінії зіткнення», - сказав директор ПРООН в Україні Янтомас Хімстра.

Мобільний ЦНАП має вигляд невеликої металевої валізи, в якій міститься ноутбук, зчитувач ID-карток, інтернет-модем та спеціалізоване програмне  забезпечення.

Читайте також: Громади можуть приєднуватися до міст обласного значення - роз'яснення

Такі комплекти виготовляють та програмують у м. Кремінна Луганської області. Всього 16 таких комплектів буде надано громадам у Донецькій та Луганській областях у найближчі тижні.

Завдяки підтримці Європейського Союзу ПР ООН також допомогла створити 13 ЦНАПів у Донецькій і Луганській областях. Ця допомога включає надання сучасних меблів, обладнання, програмного забезпечення, а також розвиток потенціалу персоналу у наданні послуг громадянам.

Фото: decentralization.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-