ОТГ трьох областей навчать новим підходам у сфері поводження з відходами

ОТГ трьох областей навчать новим підходам у сфері поводження з відходами

Децентралізація
319
Ukrinform
Представників ОТГ у трьох пілотних областях (Дніпропетровська, Волинська та Житомирська) запрошують до участі в проекті «Покращення якості послуг в сфері управління відходами на муніципальному рівні в ОТГ».

Цей проект реалізується в рамках Програми «U-LEAD з Європою» і втілюватиметься спільно з Кластером сталого економічного розвитку GIZ. Проект триватиме до жовтня 2019 р, повідомляє портал "Децентралізація". 

"Ініціатива передбачає навчання ключових суб'єктів ОТГ основним аспектам та підходам у сфері управління твердих побутових відходів (ТПВ), надання підтримки ОТГ у розробці планів заходів щодо управління ТПВ; сприяння міжмуніципальному співробітництву у сфері управління ТПВ", - йдеться у повідоменні.

Так серед заходів організатори анонсували  проведення тренінгів з регіонального та муніціпального планування  управління з відходами, розробки та презентація планів з управління з відходами, контрактування та постачання послуг з управління з відходами. Також учасників познайомлять  з інституційними  організаційними та законодавчими вимогами у сфері поводження з побутовими відходами.

Читайте також: Сільгоспземлі у комунальну власність отримали 479 об'єднаних громад

Об'єднаним тергромадам пропонують  підтримку у розробці місцевих планів у відповідності до Національної стратегії управління відходами та Національного плану дій з управління відходами, сприяння міжмуніципальному співробітництву у сфері управління ТПВ.

Також в рамках цієї ініціативи  пропонується організація інфомаційно-просвітницьких заходів для громадян як на місцевому, регіональному рівнях, так і на національному рівні. 

Проект розрахований на рік і розпочинається з жовтня 2018 року. Заявки на участь приймаються до 15 жовтня.

Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>