В Одеському медуніверситеті заявляють, що екс-керівник захопив ректорат

В Одеському медуніверситеті заявляють, що екс-керівник захопив ректорат

Фото, відео
Укрінформ
У п'ятницю, 7 вересня, екс-ректор Одеського національного медичного університету Валерій Запорожан та група його прибічників захопили будівлю ректорату.

Про це прес-секретар вишу Ярослава Вітко повідомляє на своїй сторінці у Facebook.

"Ранок розпочався не з кави: колишнє керівництво університету в особі екс-ректора Валерія Запорожана та його прибічників фактично захопили будівлю ректорату. Проникли до кабінету ректора і зараз намагаються зламати двері до кабінету одного з проректорів. Чинне керівництво медуніверситету в особі т.в.о. ректора Владлени Дубініної закликає студентів та співробітників вишу не брати участі в злочинних дія екс-ректора Запорожана та його оточення. Чекаємо поліцію", - зазначила Вітко.

Вітко додала, що напередодні до будівлі ректорату було викликано поліцію і правоохоронцям "надали накази, в яких зазначено, що т. в. о. ректора університету є Дубініна, показали функціональні обов‘язки, ознайомили з актом, надали всі необхідні пояснення".

Читайте також: Аудитори виявили в Одеському медуніверситеті порушень на 27 мільйонів

Як повідомлялося, керівництво МОЗ призначило у липні комісійну перевірку в Одеському медуніверситеті, а ректор мав забезпечити відповідні умови для роботи комісії та надавати необхідні матеріали для проведення перевірки. Але Запорожан не допустив проведення перевірки.

17 липня в.о. глави МОЗ Уляна Супрун звільнила ректора Одеського національного медуніверситету Запорожана за порушення статуту та умов контракту. Новопризначений керівник Одеського медуніверситету Костянтин Аймедов 20 липня приступив до виконання обов'язків всупереч протидії групи представників оточення екс-ректора Запорожана.

Натомість суд поновив Запорожана на посаді. Також суд зупинив дію наказу МОЗ про призначення Аймедова в.о. ректора. 

6 вересня Державна аудиторська служба України оприлюднила результати ревізії фінансово-господарської діяльності Одеського національного медичного університету, в яких йдеться, що протягом останніх трьох років у виші вчинено порушень обсягом на 27 мільйонів гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-