Посол США Йованович відвідала пункт пропуску

Посол США Йованович відвідала пункт пропуску "Краковець"

Укрінформ
Посол США в Україні Марі Йованович в пункті пропуску "Краківці" ознайомилася з впровадженням проекту "Нове обличчя кордону", який реалізується за сприяння США.

Про це йдеться на сайті ДПСУ

"Перебуваючи в пункті пропуску, посол поспілкувалася з прикордонниками, які пройшли відбір у рамках проекту "Нове обличчя кордону". Посол поцікавилася грошовим забезпеченням, умовами несення служби та побутовими умовами. Крім того, вона перевірила використання технічних засобів, які були надані в рамках проекту – мобільні зчитувачі, програмне забезпечення, серверне обладнання, фото- та відеотехніку, радіостанції тощо", - йдеться у повідомленні.

Під час останнього етапу проекту для проходження служби у відділи "Краківець" Мостиського прикордонного загону та ОКПП "Київ" було відібрано 389 осіб з числа військовослужбовців і 165 осіб із числа цивільної молоді. Вони пройшли всі етапи відбору і підготовки та успішно виконують свої службові обов’язки на кордоні.

Перший заступник голови Держприкордонслужби Василь Серватюк, який супроводжував Марі Йованович, висловив подяку уряду США та Міжнародній організації міграції в Україні за підтримку і надану допомогу та запевнив, що Державна прикордонна служба зробить усе можливе, аби новоприбулий персонал зміг гідно виконувати свої службові завдання і забезпечував безпеку та порядок на державному кордоні України.

Читайте також: Прикордонники вперше беруть участь у навчаннях Rapid Trident-2018

Проект "Нове обличчя кордону" реалізовується з 2015 року за сприяння посольства США в Україні та виконавця проекту Міжнародної організації міграції в Україні відповідно затвердженої дорожньої карти. Зокрема, відбувається реформування органів охорони державного кордону з метою створення прикордонних підрозділів з професійним, вмотивованим, принциповим персоналом, що буде ефективно виконувати функції держави на кордоні. Крім того, він направлений на викорінення корупційних проявів, впровадження високих професійних стандартів в пунктах пропуску з досконалими процедурами, що відповідають європейським нормам.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-