Вчена рада Одеського медуніверситету підтримала зміну ректора

Вчена рада Одеського медуніверситету підтримала зміну ректора

Укрінформ
Вчена рада Одеського національного медуніверситету у п'ятницю проголосувала за обрання головою ради екс-ректора Валерія Запорожана і призначення тимчасовим керівником університету голови профкому Юрія Сухіна.

Таке рішення ухвалено після оприлюднення рішення Окружного адмінсуду міста Києва від 29 серпня про забезпечення адмінпозову, яким призупинено дію наказу МОЗ України про звільнення з посади ректора Одеського медуніверситету Валерія Запорожана, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ухвалу судді Окружного адмінсуду Києва Володимира Келеберди буде оскаржено в суді вищої інстанції, а спроби прибічників екс-ректора університету Валерія Запорожана повернути його на посаду вважаємо неправомірними", - прокоментували ситуацію в адміністрації медуніверситету.

Варто зазначити, що засідання вченої ради відбулося не в головному корпусі на вулиці Ольгіївській, а в одній з аудиторій університету у Валихівському провулку, оскільки надійшло повідомлення до поліції, що будівлю адмікорпусу заміновано, і фахівцям-вибухотехнікам довелось обстежити приміщення на явність вибухівки.

Як повідомлялося, у квітні ректора Одеського медуніверситету Запорожана наказом МОЗ було відсторонено від виконання службових обов'язків. Однак пізніше суд поновив його на посаді.

Керівництво МОЗ призначило у липні комісійну перевірку у виші, а ректор мав забезпечити відповідні умови для роботи комісії та надавати необхідні матеріали для проведення перевірки. Але Запорожан не допустив проведення перевірки.

Читайте також: МОЗ оголосило конкурс у ректори Одеського медуніверситету

Ці дії ректора було кваліфіковано як "відвертий саботаж". 17 липня в.о. глави МОЗ Уляна Супрун звільнила ректора Одеського національного медуніверситету Запорожана за порушення статуту та умов контракту. Новопризначений керівник Одеського медуніверситету Костянтин Аймедов 20 липня приступив до виконання обов'язків всупереч протидії групи представників оточення екс-ректора Запорожана.

Водночас  Запорожан у суді оскаржує наказ МОЗ про розірвання з ним контракту. А Міністерство охорони здоров'я 20 липня оголосило конкурс на заміщення посади ректора Одеського національного медичного університету, адміністрація вишу здійснює заходи з підготовки до проведення конкурсу на посаду ректора.

Фото: uk.wikipedia.org

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-