Розтрата на Львівському бронетанковому: директора не пустили на роботу

Розтрата на Львівському бронетанковому: директора не пустили на роботу

Відео
Укрінформ
Працівники Львівського бронетанкового заводу завадили директору підприємства Роману Тимківу, якого підозрюють у розтраті бюджетних коштів на суму 28,5 млн грн, повернутися на роботу.

Відео з цієї події розмістив у Facebook депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич. 

"Я - Тимків Роман Мирославович, директор ДП "Львівський бронетанковий завод". Вчора було завершено рішення суду по тимчасовому відстороненню мене від даної посади. І сьогодні, згідно з чинним законодавством, я мав за планом приступити до виконання посадових обов'язків", - прокоментував своє повернення посадовець.

Але представники колективу ДП "ЛБТЗ" зустріли його вигуками "ганьба" і заблокували вхід на територію.

"На 10:10 Роман Тимків залишив місце події, сівши в свій ренджровер разом з адвокатом. Заявив, що прориватися не буде", - написав Зінкевич.

З Єдиного реєстру судових рішень випливає, що згідно з ухвалою Солом'янського районного суду м.Києва від 27 серпня 2018 року відсторонення Тимківа від посади дійсно тривало до 27 серпня. 

Крім того, 4 вересня спливає термін запобіжного заходу стосовно нього у вигляді внесення застави.

Читайте також: Активісти оскаржили закриття "справи рюкзаків" щодо Авакова і Чеботаря

Як повідомляв Укрінформ, 2 березня посадовцям Збройних сил України та ДП "Львівський бронетанковий завод" (ЛБТЗ), підозрюваним у розтраті коштів під час закупівлі двигунів для потреб ЗСУ, повідомили про завершення досудового розслідування.

Під час досудового розслідування встановлено, що Львівський бронетанковий завод виграв конкурсні торги на поставку нових двигунів В-46-6 для ЦБТУ ЗСУ. За документами, ЛБТЗ придбав у ТОВ "Булет Лайн" і доставив ЦБТУ ЗСУ 40 двигунів. Зібрані слідством докази свідчать про те, що насправді двигуни надійшли на завод від третьої сторони без жодних документів; договір із ТОВ був фіктивний, а двигуни - не новими. Крім того, ці ж двигуни у 2008-2009 вже були реалізовані підприємствам на внутрішньому ринку як надлишкове майно Міністерства оборони України.

За результатами проведення низки експертиз, збитки, завдані державі через корупційне правопорушення, перевищують 14,15 млн грн.

Розслідування вказаних фактів детективи НАБУ розпочали у листопаді 2016 року.

Про підозру особам, причетним до реалізації корупційної схеми із закупівлі двигунів, повідомлено 14 липня 2017 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-