До закладів профтехосвіти вже зараховано 60 тисяч учнів - МОН

До закладів профтехосвіти вже зараховано 60 тисяч учнів - МОН

Укрінформ
Вступна кампанія до закладів професійно-технічної освіти триватиме до 1 вересня, однак вже зараз близько половини від запланованої кількості вступників зараховані на навчання. 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

“Готуючись до вступної кампанії, місцеві органи влади склали прогнозований обсяг регіонального замовлення. Далі у липні уряд затвердив обсяг держзамовлення за професіями загальнодержавного значення - нині це 25 професій” - зазначила генеральний директор директорату професійної освіти МОН Ірина Шумік.

Цього року обсяг держзамовлення у закладах, які належать до сфери управління МОН, на підготовку робітників за професіями загальнодержавного значення становить 7 888 осіб. З них вже зараховані 3 275 вступників, що становить 42% від прогнозованого обсягу.

Прогнозований обсяг регіонального замовлення цьогоріч становить понад 110 тис. учнів. З них вже зараховано 59 867 вступників - 52% від прогнозованого обсягу.

Читайте також: Суспільство має застарілі уявлення про профтехосвіту - МОН

Так, до ТОП-5 регіонів, які зарахували найбільшу кількість учнів за кошти регіонального замовлення, увійшли: Львівщина (4863 учні); Одещина (4134 учні); Харківщина (3816 учнів); Вінниччина (3506 учнів); Дніпропетровщина (3464 учні).

До ТОП-5 регіонів, які зарахували найбільшу кількість учнів за кошти держзамовлення для підготовки кадрів за професіями загальнодержавного значення (МОН), увійшли: Дніпропетровщина (380 учнів); Львівщина (312 учнів); Полтавщина (301 учень); Вінниччина (275 учнів); Чернігівщина (210 учнів).

Остаточні результати вступної кампанії будуть відомі у вересні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-