Нереформовані ЗМІ скоро опиняться поза законом - Держкомтелерадіо

Нереформовані ЗМІ скоро опиняться поза законом - Держкомтелерадіо

Укрінформ
Лише 30% комунальних та 15% державних видань, що попадають під сферу дії Закону "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації", пройшли процедуру перереєстрації.

Про це розповіли на прес-сніданку "Півроку на роздержавлення: під ризиком зникнення 528 видань", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Наразі реформувалось лише 218 із 746 державних видань. Ті газети, які не встигнуть завершити передбачені законом процедури реформування до 31 грудня 2018 року, втратять свої свідоцтва про державну реєстрацію. Практично, це означає, що вони будуть позбавлені права надалі видаватися", - наголосив голова Державного комітету з питань телебачення та радіомовлення Олег Наливайко.

Лідерами з реформування друкованих видань зараз є Рівненська, Чернігівська та Сумська області. Найнижчі показники - у Києві та Закарпатській областях, там досі не реформовано жодної газети.

Читайте також: Кіоски з пресою не працюють – "Союздрук" протестує під Київрадою

Як повідомлялося, 8 червня 2017 року у Верховній Раді було зареєстровано проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації" (№8441). Проект покликаний вирішити системні проблеми, з якими стикаються друковані ЗМІ під час реформування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-