Львівська міськрада виділила ділянку під сміттєпереробний завод - 19.07.2018 15:14 — Новини Укрінформ
Львівська міськрада виділила ділянку під сміттєпереробний завод

Львівська міськрада виділила ділянку під сміттєпереробний завод

741
Ukrinform
Львівська міськрада на позачерговій сесії виділила ділянку під спорудження сміттєпереробного заводу.

Про це повідомили у прес-службі міської ради.

"19 липня на сесії Львівської міської ради було ухвалено два рішення щодо земельної ділянки на вул. Пластовій, 13. Зокрема, ділянку площею 62,9929 га  надали у постійне користування Львівводоканалу для обслуговування очисних споруд; іншу - площею 2,9614 га надали ЛКП «Зелене місто» для майбутнього сміттєпереробного заводу",- зазначено у повідомленні.

Як сказав з трибуни сесії міський голова Андрій Садовий, зараз триває процес вибору серед 12 компаній, які зголосились будувати сміттєпереробний комплекс у Львові. Будівництво заводу планують розпочати ще цього року, на його спорудження  місто отримало грант у розмірі 10 мільйонів євро від  Європейського банку.

Читайте також: Будувати сміттєпереробний завод у Львові хочуть дванадцять іноземних компаній

Як повідомляв Укрінформ,  минулого року через закриття Грибовицького сміттєзвалища Львів пережив екологічну кризу. Місто не могло прилаштувати свої побутові відходи на жодному із полігонів ТПВ і потопало у смітті.  Тоді функції з вивезення сміття перебрала на себе облдержадміністрація. Гостро постало питання не лише нового полігону ТПВ для Львова, а й спорудження сміттєпереробних підприємств. Обласна влада запропонувала інвесторам кілька ділянок  в різних районах Львівщини. В свою чергу, Львів має намір будувати завод в межах міста на вулиці Пластовій, що викликало спротив у громадськості.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>