Росія затримала в Азовському морі вже 148 суден

Росія затримала в Азовському морі вже 148 суден "для огляду"

Укрінформ
Кількість затримок та арешту Росією суден, які прямують з/до українських портів через Керченську протоку, становить вже 148 одиниць.

Про це йшлося під час наради в Мінінфраструктури України, яка відбулася 16 липня 2018 року під головуванням заступника міністра інфраструктури Юрія Лавренюка.

«Кожен день АМПУ фіксує затримання спецслужбами Російської Федерації суден для огляду, які прямують з/до портів Маріуполь та Бердянськ. Всі дані передаються Міністерством інфраструктури до МЗС. Ми отримуємо численні скарги від капітанів суден, агентів, які працюють в Бердянському та Маріупольському портах, адміністрацій портів та народних депутатів стосовно безпідставного збільшення кількості затримок суден. Так далі не може продовжуватись. Необхідно в найкоротший термін сформувати єдину позицію стосовно подальших дій України у відповідь на незаконні дії Російської Федерації», - наголосив Лавренюк.

Заступник міністра наголосив, що з кожним днем кількість затриманих для огляду суден зростає і на сьогоднішній день становить вже 148 одиниць.

Читайте також: Україна має бути завжди готовою до оборонних дій у Чорному морі - Президент

Зазначається, що за результатами наради учасники напрацювали план дій та прийняли низку спільних рішень.

У нараді взяли участь представники Міністерства закордонних справ, Державної прикордонної служби, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки, Представництва Президента України в АР Крим, Державної служби з безпеки на транспорті, АМПУ, Морської пошуково-рятувальної служби, Фонду «Майдан Закордонних Справ» та інші.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-