На Львівщині пройшли вишкіл 40 американських військових

На Львівщині пройшли вишкіл 40 американських військових

Фото
Укрінформ
На Львівщині на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ пройшли вишкіл та отримали сержантські звання близько 40 військовослужбовців ЗС США.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

"Близько 40 військовослужбовців ЗС США пройшли відповідний курс підготовки та отримали підвищення до сержантських звань. Особливістю є те, що всю підготовку та своєрідні іспити, які, як правило, відбуваються лише на території США, вони проходили та складали на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що на Львівщині", - йдеться у повідомленні.

Як пояснили в МОУ, кандидат на складання сержантського іспиту має щонайменше три, а то й чотири роки прослужити на початкових солдатських ланках, зарекомендувати себе в реальних діях, бути фізично витривалим і мати високий рівень  інтелекту. Все визначається спеціальними тестами, де результати підробити просто неможливо.

Читайте також: Sea Breeze 2018: прикордонники відпрацювали висадку з гелікоптера на судно-порушник

Іспит триває три тижні. Підготовка до нього займає ще кілька місяців. За цей час кандидати на сержантські нашивки мають скласти іспити з тактичної, вогневої, медичної, психологічної, спеціальної підготовки, а також з психології керування колективом і уміння бути лідером у складних умовах, коли люди виснажені. Складання іспиту триває майже цілодобово. Це зроблено для того, щоб люди відчули і фізичну, і моральну виснаженість, зрозуміли відчуття голоду, злості та  інших емоцій, які потрібно вміти тамувати в собі, щоб бути командиром за будь-яких обставин.

На Львівщині пройшли сержантський вишкіл 40 військових США / Фото: www.mil.gov.ua

Фото: МОУ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-