“U-LEAD з Європою” приймає заявки на створення та модернізацію ЦНАПів

“U-LEAD з Європою” приймає заявки на створення та модернізацію ЦНАПів

Децентралізація
Укрінформ
Програма  “U-LEAD з Європою” почала приймати заявки на участь у фазі впровадження напряму з поліпшення якості надання адміністративних послуг для населення, в рамках якого буде надано підтримку у створенні та модернізації близько 600 ЦНАП до 2020 року.

Про це повідомляє портал “Децентралізація”.

“Учасники програми отримують підтримку у створенні та модернізації до 600 ЦНАП до 2020 року. Реалізація фази впровадження складається з чотирьох раундів, в кожному з яких візьмуть участь до 150 учасників. Подати заявку на участь у раунді 2 можна до 31 серпня”,  - йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Миколаївській ОТГ на Донеччині відкрили сучасний спорткомплекс

У раунді 2 програми можуть брати участь органи місцевого самоврядування територіальних громад з кількістю від 5 до 50 тис. мешканців, а саме: об’єднаних територіальних громад (ОТГ); територіальних громад, майбутніх центрів ОТГ, які перебувають у процесі об’єднання; територіальних громад, які згідно з перспективним планом формування територій громад відповідної області є центром майбутньої ОТГ або належать до категорії міст обласного значення.

Такі громади також можуть подавати спільні заявки за умови укладення між ними договору про співробітництво територіальних громад.

Детальніше з умовами та правилами раунду 2 можна ознайомитися за посиланням.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-