Зубко хоче передати на місця формування всіх тарифів на ЖКП

Зубко хоче передати на місця формування всіх тарифів на ЖКП

843
Ukrinform
Тарифоутворення потрібно остаточно передати органам місцевого самоврядування та забезпечити відповідальність перед громадянами. 

Про це заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, повідомляється на Урядовому порталі.

«Сьогодні вже багато міст вийшли з умов тарифоутворення незалежного регулятора – НКРЕКП, і самостійно складають тарифи, визначають, наскільки вони економічно обгрунтовані, а також яку допомогу можна надати своїм комунальним підприємствам із місцевих бюджетів. Але ми хочемо довести цей процес до кінця, щоб місцеве самоврядування по всій території України самостійно складало тарифи на тепло- та водопостачання, а головне – звітувало перед своєю громадою, чому встановлено саме такий тариф", - сказав Зубко.

Він додав, що це підвищить якість тепло- і водопостачання, оскільки насамперед місцева влада буде зацікавлена у підвищенні рівня відповідних послуг. 

Читайте також: НКРЕКП провела нараду щодо врегулювання ситуації з гарячою водою у Києві

Віце-прем'єр відзначив, що наразі вже є новий склад НКРЕКП та ведуться переговори щодо остаточного завершення тарифної децентралізації.

Крім того, за словами Зубка, «питання модернізації комунальних підприємств, критичної інфраструктури та систем життєзабезпечення й виконання норми закону «Про теплопостачання» в умовах децентралізації має бути пріоритетним для органів місцевого самоврядування».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-