Порошенко проінспектував “військову” забудову Львівщини

Порошенко проінспектував “військову” забудову Львівщини

Фото
1812
Ukrinform
У селі Старичі Львівської області для військовослужбовців триває будівництво  гуртожитків на 125 місць, житлового будинку на 64 квартири, чотириповерхових гуртожитків на 254 місця, чотириповерхової казарми на 800 місць і одноповерхових будівель на 300 місць.

Хід будівництва проінспектував Президент Петро Порошенко в четвер у рамках робочої поїздки на Львівщину, повідомляє прес-служба Глави держави.

“Згідно з планом забудови на 2018 рік на території військового містечка у селі Старичі Львівської області планується збудувати 8 двоповерхових гуртожитків на 125 місць, один житловий будинок на 64 квартири, 2 чотириповерхових гуртожитки на 254 місця, одну чотириповерхову казарму на 800 місць і 3 одноповерхові будівлі на 300 місць”, - ідеться в повідомленні.

Зазначається також, що двоповерхові казарми розраховані на 125 ліжко-місць, на кожному поверсі буде розміщено шість житлових блок-секцій та кухня.

Під час інспекції Глава держави поспілкувався з будівельниками, зокрема щодо умов роботи та ходу будівництва. Він зауважив, що зводячи комфортабельне житло для військовослужбовців-контрактників та військових офіцерів, будівельники створюють для них гарні умови для служби та проживання.

Президент також поспілкувався з мешканцями військового містечка.

Крім того, Президент доручив міністру оборони подати проект і дати на затвердження зміни в реформі по забезпеченню житлом для військовослужбовців.

Читайте також: Порошенко обіцяє 184 сучасних гуртожитки для військових

«Це позиція принципова. Я хочу почути різні варіанти, різні думки і ми не можемо залишатися заручниками радянської системи, яка фактично є «never-ending story» (безкінечною історією – ред.), коли людині, яка поступає на службу, ніхто не гарантує, що її права будуть враховані», - сказав він.

Глава держави також наголосив на необхідності забезпечення прозорості та ефективності цієї реформи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-