Самопроголошеному

Самопроголошеному "голові" Коцюбинської селищної ради оголосили про підозру

Укрінформ
Прокурор Київської області Дмитро Чібісов повідомив про підозру депутату селищної ради, який самопроголосив себе в.о. голови Коцюбинської селищної ради.

Про це інформує прес-служба Генпрокуратури.

"Встановлено, що вказаний депутат підробив і підписав рішення Коцюбинської селищної ради, відповідно до якого його обрано секретарем", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у подальшому депутат, як в.о. секретаря Коцюбинської селищної ради, вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості щодо дострокового припинення повноважень діючого селищного голови та підписав його.

Читайте також: Голова Коцюбинської селищної ради Матюшина заявляє, що її поновили у держреєстрі

Потім депутат використав завідомо підроблені рішення Коцюбинської селищної ради, подавши їх до відділу державної реєстрації виконавчого комітету Ірпінської міської ради.

З метою завірення підроблених документів відтиском гербової печатки Коцюбинської селищної ради зловмисник звернувся до Коцюбинського селищного голови про отримання даної печатки. Однак, отримавши від селищного голови відмову про передачу гербової печатки, депутат замовив виготовлення та отримав нову печатку Коцюбинської селищної ради.

Використовуючи підроблену гербову печатку, зловмисник таким чином затвердив підроблені документи щодо рішення Коцюбинської селищної ради про дострокове припинення повноважень Коцюбинського селищного голови та про виконання обов’язків Коцюбинського селищного голови.

Наразі розслідування за даним фактом триває.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-