Рівненські депутати підготували звернення до Варфоломія щодо автокефалії

Рівненські депутати підготували звернення до Варфоломія щодо автокефалії

Укрінформ
Депутати Рівненської облради підготували проект звернення до Вселенського патріарха Варфоломія щодо надання православній церкві в Україні автокефалії.

Про це йдеться у проекті звернення, що оприлюднений на сайті облради.

У листі, зокрема, наголошується, що депутати представляють інтереси Рівненської обласної громади, а це понад 1,3 млн жителів і звертаються до Вселенського патріарха з проханням відновити історичну справедливість та втілити у життя понад 300-літню молитву українського народу. Також депутати просять надати томос про автокефалію православній церкві в Україні.

Читайте також: Філарет - Московському патріархату: Не хочете в Єдину церкву, міняйте назву

«Запевняємо Вас, що надання томосу про автокефалію православній церкві в Україні тільки посилить об’єднавчий процес вірних Матері Константинопольської православної церкви в Україні. Підтвердженням цього є Меморандум про єдину Україну та єдину Українську помісну православну церкву, де зазначено, що всі православні церкви Рівненської області виступають за створення єдиної Української помісної православної церкви. Під цим документом поставили свої підписи та завірили печатками митрополит Сарненський і Поліський Анатолій, митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, митрополит Львівський Макарій. Меморандум складено та підписано 13 листопада 2014 року у Рівному», - йдеться у проекті листа.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-