ОТГ мають до 4 червня подати документи на інфраструктурну субвенцію - Мінрегіон

ОТГ мають до 4 червня подати документи на інфраструктурну субвенцію - Мінрегіон

Децентралізація
Укрінформ
Комітет ВР з питань бюджету погодив розподіл обсягу субвенції з держбюджету на формування інфраструктури об’єднаних тегромад у 2018 році, і до 4 червня ОТГ мають подати документи на весь обсяг інфраструктурної субвенції.

Про це заявив перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода, повідомляє портал "Децентралізація".

"На початку квітня внесено зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Відповідно до цих змін перелік проектів з проектними заявками та висновками облдержадміністрацій на весь обсяг коштів, передбачений об’єднаним територіальним громадам, подаються виконавчими комітетами міських, селищних, сільських рад на погодження комісії протягом двох місяців з дня набрання чинності постановою Кабінету міністрів України, якою затверджується розподіл субвенції на відповідний рік. Тобто до 4 червня всі ОТГ мають подати необхідні документи на весь обсяг субвенції, передбачений для кожної конкретної громади", - нагадав Негода.

Він закликав громади не зволікати з проектними заявками, а обласні державні адміністрації та Центри розвитку місцевого самоврядування – надати експертну, консультаційну підтримку громадам у підготовці відповідних заявок та проектів.

Читайте також: На Сумщині в межах одного району жителі хочуть створити ще одну громаду

Вже завтра, 24 квітня, відбудеться селекторна нарада з обласними державними адміністраціями, Центрами розвитку місцевого самоврядування та керівниками об’єднаних територіальних громад з питань використання інфраструктурної субвенції.

Як відомо, загальний обсяг фінансової підтримки розподіляється між бюджетами об’єднаних територіальних громад пропорційно до площі об’єднаної територіальної громади та кількості сільського населення у такій територіальній громаді. Тобто, чим більша об’єднана територіальна громада, тим більше коштів на розвиток інфраструктури вона отримує з державного бюджету.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-