В Україні стартував ХVIII Міжнародний тиждень НАТО

В Україні стартував ХVIII Міжнародний тиждень НАТО

Фото
Укрінформ
В Києві розпочався ХVIII Міжнародний тиждень НАТО в Україні

Присвячений аналізу та обговоренню ключових питань, які сприяють формуванню сучасного середовища безпеки та мають першочергове значення для позиції та адаптації НАТО до викликів 21-го століття.

Захід проходить у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського,  повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ось вже 18-й раз ми традиційно збираємось в Національному університеті оборони України ім.Черняховського у рамках Міжнародного тижня, який МОУ проводить спільно з нашими друзями та колегами з Оборонного коледжу НАТО у м.Римі та школи НАТО в м.Обераммергау. Хочу підкреслити, що такі міжнародні тижні стали символом дружби, партнерства та співробітництва між Україною та Північноатлантичним Альянсом", - зазначив державний секретар МОУ генерал-полковник Олександр Дублян.

Міжнародний тиждень на тему: "Переформатування позиції НАТО для реагування на виклики ХХІ сторіччя" / Фото Володимира Тарасова

Він зазначив, що за цей рік, з моменту попередньої зустрічі в такому ж форматі, держава та Збройні Сили чітко визначились в питанні євроатлантичної інтеграції.

"Вступ в НАТО як зовнішньополітичний пріоритет задекларовано в законі України від 8 червня 2017 року і сьогодні МОУ та ЗСУ послідовно і наполегливо реалізують заходи оборонної реформи у відповідності до завдань стратегічного оборонного бюлетеня", - наголосив Дублян.

Читайте також: У Польщі започаткували проект з безкоштовного працевлаштування українців

В урочистій церемонії відкриття 18-го Міжнародного тижня також взяли участь генеральний директор Міжнародного військового штабу НАТО генерал-лейтенант Ян Брукс, міністр охорони краю Литовської Республіки Раймундас Каробліс, директор з планування навчальної роботи та освітньої політики Оборонного коледжу НАТО Гейнц Фельдман, голова представництва НАТО в Україні Александер Вінніков та інші експерти НАТО.

Експерти НАТО, науковці та посадові особи ознайомлять слухачів Національного університету оборони України ім.Черняховського із перспективами розвитку Альянсу та напрямами співробітництва з ЄС. Також учасники розглянуть сучасні гібридні загрози, реагування НАТО на них та ознайомляться з західною оцінкою Росії.

Захід триватиме з 23 по 27 квітня 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-