У Львові встановили "комендантську годину" для вуличних музикантів

У Львові встановили "комендантську годину" для вуличних музикантів

998
Ukrinform
У Львові вуличних музикантів зобов’язали подавати у ЦНАП або на сайт Львівської міської ради заявки на виступи та узгоджувати репертуар і час виступів.

Таке рішення 30 березня прийняв виконком міської ради, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Мета такого рішення - впорядкувати вуличні виступи та звукове навантаження на історичну частину Львова, яка відноситься до спадщини ЮНЕСКО, забезпечити комфортні умови проживання для мешканців та гостей міста. Саме тому було визначено три ареали, на які буде поширюватися дія даного рішення – це площа Ринок, прилеглі вулиці до площі Ринок та решта території Львова", - зазначила директор департаменту розвитку Львівської міськради Наталія Бунда.

За її словами, на площі Ринок дозволено виступи інструментальної музики без використання духових інструментів. У робочі дні музику можна виконувати з 16 до 22 години, а у вихідні та святкові дні - з 12 до 22 години.

На прилеглих вулицях можна виконувати інструментальну музику без використання ударних пристроїв, проте можливі духові. У будні дні виступи дозволяються з 16.00 до 22.00, у вихідні – з 12.00 до 22.00.

На решті території міста музику можна виконувати з 12 до 22 години. Дозволяється музичне виконання всіх видів з врахуванням норм рівня шуму згідно із законодавством України.

Читайте також: Вибух на «Орлятах», прозріння Білик і битва за прапор. Як жив Львів на початку весни

Кожен вуличний музикант, який хоче отримати дозвіл або позитивну відповідь на свої виступи має подати через ЦНАП або на сайт Львівської міської ради заявку, а також вказати репертуар, який буде виконувати, зазначити, якими музичними інструментами буде послуговуватись та графік своїх виступів. Ці дані розглядатиме спеціальна комісія.

Контролюватиме вуличних музикантів "Муніципальна варта".

Фото: portal.lviv.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>