SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Вінницьким паралімпійцям вручили сертифікати на грошову винагороду - 27.03.2018 14:48 — Новини Укрінформ
Вінницьким паралімпійцям вручили сертифікати на грошову винагороду

Вінницьким паралімпійцям вручили сертифікати на грошову винагороду

Фото
518
Ukrinform
Вінницьких спортсменів, які представляли Україну на паралімпіаді у Пхьончхані, обласна влада відзначила грошовими преміями.

Про це йдеться на сторінці комунального закладу «Вінницький регіональний центр «Інваспорт» у Facebook.

«27 березня відбулася зустріч голови ОДА Валерія Коровія та голови облради Анатолія Олійника з учасниками ХІІ Паралімпійських ігор Олександром Казіком - двічі срібний призер та Іриною Буй, яка посіла на іграх в Пхьончхані два четвертих місця. За підсумками виступів спортсменів були вручені сертифікати на грошову винагороду», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Премії призерам Паралімпіади вперше прирівняли до "олімпійських"

Окрім паралімпійців обласна влада винагородила й спортсмена-лідера Сергія Кучерявого, який вів по трасі незрячого Олександра Казіка, та тренера, який готував їх до змагань, - Марцина Кучерявого.

Відтак, окрім передбачених державою винагород для призерів паралімпіади, двічі «срібний» лижник і біатлоніст Олександр Казік премійований 250 тисячами гривень з обласного бюджету, його спортсмен-лідер та тренер Сергій і Марцин Кучеряві отримають по 50 тис. грн, а спортсменка Ірина Буй – 100 тис. грн.

Вінницьким паралімпійцям вручили сертифікати на грошову винагороду


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-