Мати поляка, що спалив тризуб у Тернополі, виправила його помилку

Мати поляка, що спалив тризуб у Тернополі, виправила його помилку

Фото
Укрінформ
Мати поляка, який спалив зображення українського герба в одному із закладів Тернополя, приїхала в Україну, замовила таке ж зображення і повернула його на почесне місце.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

«Жінка приїхала в Україну спеціально, щоб висловити жаль за необдуманий вчинок сина та повісити державний символ на місце. Вирізьблений з дерева герб за свої кошти замовила у тернопільських майстрів. Також жінка зазначила, що герб як для поляків, так і для українців має велике значення, і що між українським і польським народом має бути дружба. Полька також наголосила, що її син шкодує про своє рішення і, так як сам не може виправити помилку, то попросив про це її», - йдеться у повідомленні.

Відновлення українського герба в одному із закладів Тернополя

Як повідомляло агентство, поляка-студента з Тернополя депортували з України за спалений ним державний символ із забороною в'їзду до України терміном на три роки. Таке рішення прийняла Служба безпеки України за вчинення хуліганських дій, які відкрито принижували національну честь та гідність українців, а також могли призвести до розпалення національної ненависті.

Правоохоронцями було встановлено, що 19-річний поляк під час відпочинку з друзями у закладі громадського харчування публічно спалив у каміні стилізоване зображення Малого Державного Герба України, що прикрашало стіну зали.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-