На Львівщині для лелек зібрали 35 тисяч

На Львівщині для лелек зібрали 35 тисяч

Укрінформ
Жителі Львівщини створили громадську ініціативу «Лелеки» для порятунку птахів, які повернулись із вирію на засніжену і морозну Галичину.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«На заклик допомогти фінансово відгукнулись десятки людей. За кілька днів громадська ініціатива зібрала близько 35 тисяч гривень. Кошти необхідні для залучення великої кількості людей до допомоги лелекам у різних куточках України. Людина, яка підгодовує птахів, надсилає фотозвіт і чеки, а ми вже з цих коштів компенсуємо витрати», - розповів засновник громадської ініціативи Роман Тузяк.

Нещодавно він встановив 12 годівниць в околицях села Зубри під Львовом, а також по трасі Оброшино-Рудки та продовжує встановлювати їх і в інших місцях скупчення птахів.

До акції долучилися школярі. Зокрема, учні Погірцівської середньої школи принесли для птахів багато різного зерна, круп, наварили вдома картоплі, придбали свіжомороженої риби та хліба, принесли кілька мішків соломи і сіна.

Читайте також: На Львівщині врятували від загибелі понад 50 лелек

Прибули на місце локації птахів і працівники Погірцівського вищого професійного училища. Вони мали трактор, яким розчистили майданчик та застелили його соломою та сіном. Тепер птахи не будуть голодні і не будуть мерзнути на снігу, підкреслив Тузяк.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-