SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Львові провели флешмоб на підтримку людей із синдромом Дауна - 21.03.2018 18:28 — Новини Укрінформ
У Львові провели флешмоб на підтримку людей із синдромом Дауна

У Львові провели флешмоб на підтримку людей із синдромом Дауна

Фото
1001
Ukrinform
Яскравий флешмоб під гаслом «Усміхнись мені, я хочу бути твоїм другом» відбувся перед міською Ратушею у Львові. В ньому взяли участь діти та молодь із синдромом Дауна, а також члени їх сімей та друзі.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Щороку у Львові, як і в інших куточках світу, відбуваються різноманітні заходи, метою яких є демонстрація можливостей і талантів людей з синдромом Дауна. Мета цього флешмобу – продемонструвати їх відкритість  для світу. Адже так само як люди зі звичайним набором хромосом, люди з трисомією прагнуть сприйняття та підтримки від оточуючих", - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Читайте також: Маленька чернівчанка Марія з синдромом Дауна - відома у світі фотомодель

Флешмоб організувала ГО «Розправлені крила» за підтримки  міської ради. Щороку в області народжується близько 20 дітей із синдромом Дауна. На Львівщині практично немає відмов від таких дітей. Чимало із них  навчаються у звичайних школах.

У Львові провели флешмоб на підтримку людей ііз синдромом Дауна

Фото: Твоє місто


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-