На відновлення Донбасу виділили додаткових $2 мільйони

На відновлення Донбасу виділили додаткових $2 мільйони

Укрінформ
Цільовий фонд багатьох партнерів (ЦФБП) виділив перші $2 мільйони на відновлення і розбудову миру на Донбасі.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

"В рамках Цільового фонду багатьох партнерів (ЦФБП) виділено перші $2 мільйони на відновлення і розбудову миру на Донбасі. Кошти надані Урядами Канади та Швеції та адмініструватимуться Світовим Банком відповідно до пріоритетів, визначених Державною цільовою програмою “Відновлення та розбудова миру в Східних регіонах України”, - йдеться у повідомленні.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні ЦФБП 13 березня.

Читайте також: Могеріні обговорила з Чернишом розмінування на Донбасі та його екологію

Як повідомляють у відомстві, головою виконавчої ради ЦФБП є голова МТОТ Вадим Черниш, а співголовами – директор Світового банку в Україні Сату Кахконен та координатор Системи ООН в України Ніл Волкер.

"Кошти грантів будуть спрямовані на фінансування пріоритетних проектів, які здійснюються на виконання Державної цільової програми “Відновлення та розбудова миру в східних регіонах України”, та “Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб та провадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року”, - додали у відомстві.

Обидва стратегічні документи були розроблені МТОТ разом із місцевими громадами та ухвалені Кабінетом міністрів України наприкінці 2017 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-