В Одесі розпочалась конференція з планування Sea Breese-2018 - 26.02.2018 19:42 — Новини Укрінформ
В Одесі розпочалась конференція з планування Sea Breese-2018

В Одесі розпочалась конференція з планування Sea Breese-2018

Фото
653
Ukrinform
Головна конференція з планування українсько-американського навчання Sea Breese 2018 розпочалася у понеділок, 26 лютого, в Одесі з участю представників силових структур 16 держав.

Про це повідомляє прес-служба ВМС ЗС України, пославшись на керівника навчання від України контр-адмірала Олексія Неїжпапу.

"Управління силами морського, повітряного та наземного компонентів багатонаціональним морським штабом безпосередньо з моря – такою буде особливість українсько-американського навчання Sea Breese 2017. Особовий склад Морського командування ВМС ЗС України у взаємодії зі своїми колегами пройде апробацію, отримає практичний досвід планування та управління операцією за стандартами НАТО", - зазначив контр-адмірал Неїжпапа.

За його словами, основною метою заходу, який триватиме до 1 березня, буде "остаточне опрацювання плану, узгодження сценарію і навчальних питань, визначення сил, засобів та формату проведення, рекогностування районів майбутнього навчання".

Керівник навчання від США капітан 1 рангу Майкл Віллігас наголосив, що "розміщення штабу на кораблі управління ВМС США USS Mount Whitney, який базуватиметься у відкритому морі, надасть країнам-учасникам унікальну можливість відпрацювати сумісність дій в обмеженому просторі, поліпшити взаєморозуміння та досягти поставленої мети".

У конференції, окрім представників Військово-Морських Сил ЗС України та Сполучених Штатів Америки, беруть участь військовослужбовці 14 країн – Болгарії, Великої Британії, Греції, Грузії, Данії, Естонії, Канади, Литви, Молдови, Норвегії, Румунії, Польщі, Туреччини і Швеції.

Читайте також: Рада схвалила допуск іноземних військових на навчання в Україні

Як повідомлялося, у січні 2018 року в Чорному морі відбулися спільні українсько-американські тренування, в яких взяли участь підрозділи морської авіації ВМС України та корабель USS CARNEY (DDG 64) ВМС США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>