Кордон з Польщею: один з пунктів пропуску перевантажений фурами

Кордон з Польщею: один з пунктів пропуску перевантажений фурами

2027
Ukrinform
В останні дні на українсько-польському кордоні в пунктах пропуску "Ягодин-Дорохуськ" збільшилася кількість вантажних автомобілів як на виїзд, так і на в'їзд.

Про це повідомляє Держприкордонслужба

"Протягом останніх днів на українсько-польській ділянці кордону в пунктах пропуску "Ягодин-Дорохуськ" фіксується збільшення руху вантажних автомобілів. Це обумовлено тим, що цей маршрут є одним з оптимальних шляхів з України до Польщі і далі до інших країн Європи. Крім того, в січні-лютому, підвищується активність перевезень вантажів", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Раритетну залізничну техніку звезуть на Чернігівщину

Як зазначається, українські контрольні служби на кордоні працюють у посиленому режимі: "Тільки протягом 11 лютого в пункті пропуску "Ягодин" було оформлено 655 вантажівок на в’їзд в Україну та майже 500 на виїзд, що в два рази перевищує показники спроможності пункту пропуску".

В той же час у відомстві наголошують, що ритмічність пропуску залежить від роботи всіх зацікавлених контрольних служб як з боку української сторони, так і з боку суміжної країни.

В даний час прикордонниками виставлені додаткові прикордонні наряди з підтримання режиму та правопорядку, а за рахунок резервів розгорнуті додаткові робочі місця.

Також уточнено взаємодію з колегами з польської сторони щодо синхронізації пропуску з пришвидшення оформлення вантажних транспортних засобів. Завдяки консолідації зусиль по обидва боки кордону фіксується зменшення часу очікування водіїв у черзі.

Державна прикордонна служба України, з огляду на дану ситуацію, радить водіям враховувати цю інформацію і за можливості для перетину державного кордону з Польщею обирати інші пункти пропуску.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-