У Львові бійці АТО та родини загиблих отримали 42 квартири

У Львові бійці АТО та родини загиблих отримали 42 квартири

1686
Укрінформ
У Львові бійці АТО та родини загиблих на сході України отримали ордери на 42 квартири у спорудженому спеціально для них будинку.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Для нас велика честь, що ви разом з нами, для нас велика честь служити вам. Багато з вас віддали найдорожче, що мали у своєму житті - здоров'я. Дякую вам», - сказав на врученні ордерів міський голова Львова Андрій Садовий.

Помешкання на вул. Під Голоском, 22, отримали воїни, які до досягнення повноліття мали статус сиріт або позбавлених батьківської опіки, а також бійці з інвалідністю І-ІІ групи та родини загиблих героїв. Хто отримає квартири, визначала громадська комісія при Центрі надання допомоги учасникам бойових дій у Львові.

Розподіл квартир відбувався за допомогою жеребкування, винятком стали квартири на перших поверхах - їх запропонували людям, які мають інвалідність та ветеранам.

Загальна кількість квартир у будинку - 53, всі вони двокімнатні. Зараз чекають на пропозиції громадської комісії щодо розподілу між бійцями решти помешкань.

Читайте також: Будівництво 180 гуртожитків для контрактників розпочнеться навесні - Міноборони

Спорудження будинку для бійців АТО на вул. Під Голоском розпочалось наприкінці березня 2016 року. Будівництво відбувалось коштом міста.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-