В Україні сільського населення вшестеро більше, ніж у Європі - Зубко

В Україні сільського населення вшестеро більше, ніж у Європі - Зубко

Децентралізація
844
Ukrinform
Більше третини українців проживає у сільській місцевості, тому в рамках децентралізації треба забезпечити нашим надання якісних медичних послуг, зокрема, шляхом проведення телеконсультацій фахівців. 

Про це заявив на підсумковій  прес-конференції у вівторок, 23 січня, віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Україна має особливість - 30 відсотків наших громадян проживають у сільській місцевості. Такого немає ніде в Європі, тому що і Німеччина, і Голландія, і Франція, й інші країни мають лише 5-7 відсотків населення, яке проживає у сільській місцевості", - сказав Зубко.

Він зазначив, що в нашій державі є області, де у сільській місцевості проживає понад 50 відсотків  громадян. А найчисельнішим сільське населення є у Львівській області - там воно  становить 959 тис. осіб.  

У цьому контексті Зубко нагадав, що нещодавно Президент підписав ухвалений парламентом з його ініціативи закон "Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості". 

Читайте також: Дохід на людину у деяких громадах у 1,5 раза більший, ніж у Києві - Зубко

Тому в рамках децентралізації у сільській місцевості  потрібно не тільки будувати нові приміщення  для амбулаторій і мотивувати лікарів,  у тому числі шляхом надання їм житла, а й запроваджувати телемедицину як можливість передачі консультацій фахівців з першого рівня надання медичної допомоги  на другий і третій, підкреслив віце-прем'єр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>