У Херсоні в різдвяному таборі Music Camp вчать дітей колядкам народів світу

У Херсоні в різдвяному таборі Music Camp вчать дітей колядкам народів світу

709
Ukrinform
Близько 200 дітей вчаться у музичному різдвяному таборі "Music Camp - Kherson" грі на музичних інструментах, хоровому співу та виконанню різдвяних колядок мовами народів світу.

Про це поінформувала на прес-конференції у Херсоні у Палаці молоді та студентів засновник проекту Music Camp International та його президент, Почесний Посол Миру в Україні, громадянка США Констанція Фортунато, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Діти сьогодні будуть виконувати різну музику. Вони почнуть з міжнародних колядок: колядки з Франції, колядки з Африки - вони будуть співати на суахілі, англійська та німецька колядки, ну і звичайно ж, українські колядки. А потім вони будуть виконувати уривок з однієї із самих відомих ораторій у світі - це Різдвяна історія, яка розповідається у творі "Месія" Генделя. Крім хору, діти відвідують (в "Music Camp - Kherson" - ред.) інструментальні класи", - розповіла Фортунато.

Як вона зазначила, тут, зокрема, функціонують класи струнних музичних інструментів - гітари, віолончелі, скрипки, класи флейти та музичних ігор, класи по Орфу, хендчаймсу, золотих дзвіночків.

Навчальний процес здійснюють у "Music Camp - Kherson" разом із Фортунато також ще 15 професійних музикантів - із Києва, Київської області та Румунії. Музичні інструменти для навчання дітей надано проектом Music Camp International.

Читайте також: Фільм про українських рокерів покажуть у чотирьох містах

13 січня діти з "Music Camp - Kherson" дадуть гала-концерт у Палаці молоді та студентів. "Діти будуть грати (на музичних інструментах - ред.) разом із симфонічним оркестром і співати хором на чотирьох мовах - на латині, на іспанській, англійській та українській", - повідомила журналістам Лариса Польська, голова правління Фонду громади міста Херсон "Захист", який є партнером Music Camp International в організації у Херсоні даного заходу.

Як розповіла Польська, серед майже 200 дітей, які навчаються у "Music Camp - Kherson", 74 - з уразливих соціальних категорій: діти з інвалідністю, діти з багатодітних родин та діти-сироти.

Фото: Херсонские факты

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-