Марина Порошенко презентувала на Львівщині нацпроект "Книга Миру"

Марина Порошенко презентувала на Львівщині нацпроект "Книга Миру"

Фото
975
Ukrinform
Національний проект "Книга Миру" презентувала на Львівщині перша леді України Марина Порошенко. В його рамках діти учасників АТО із п’ятнадцяти регіонів держави вже поділилися сімейними фотографіями та побажаннями про мир в Україні.

Тепер до них долучилися і учні Буської школи №1, які створили новий розділ – "Львівська область", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Книга Миру" – це збірка сімейних фотографій, зроблених в мирні часи та підписаних висловами про своїх батьків або про свою країну. Вона є літописом українського життя "до" і "після" трагічних подій на сході України і в Криму, коли наші мужні герої були змушені йти захищати рідну землю та мирне майбутнє своїх дітей. Ця "Книга Миру" - унікальна й особлива, адже діти, які заповнюють її, не з чуток знають справжню ціну миру і те, наскільки важливо бути справжнім українцем. Тому це видання є посланням майбутнім поколінням про цінність мирного життя та своєрідною дитячою молитвою  заради мирного і щасливого майбутнього України", - зазначила Марина Порошенко.

Марина Порошенко відвідала Буську школу/ Фото Михайла Марківа

Перебуваючи в школі, перша леді України поспілкувалася з учнями інклюзивного класу та вчителями, обговоривши питання розвитку інклюзивного освітнього середовища та створення умов для якісного навчання дітей з особливими освітніми потребами в школі рівних можливостей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>