Мер Франківська приведе під ОДА цілий завод — просити зарплату

Мер Франківська приведе під ОДА цілий завод — просити зарплату

Укрінформ
Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків пікетуватиме облдержадміністрацію разом з працівниками Локомотиворемонтного заводу з вимогою погасити борг з заробітної плати за три місяці.

Про пікет Руслан Марцінків повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Особливість ситуації в тому, що мер сам ініціював купівлю міською радою в держави пакету акцій заводу разом з чималими боргами.

«Боротьба за «збиткове підприємство» триває. Зараз у Локомотиворемонтний завод прислали перевірку. Найближчими днями проведу зустріч з працівниками підприємства. Ми так це все не залишимо. Будемо пікетувати ОДА. Людям по три місяці не виплачують зарплату», - повідомив Марцінків.

Він стверджує, що влада міста не має повноваження погасити зарплатні борги.

Івано-Франківська ОДА поки що утримується від коментарів.

Читайте також: Більше половини боргів із зарплати в Україні припадає на три області – Держстат

Як повідомляв Укрінформу, рішення про участь міста в аукціоні Фонду держмайна було прийняте на позачерговій сесії міської ради. В серпні Івано-Франківська міська рада придбала в держави 99,5 % пакету акцій ПрАТ "Івано-Франківський локомотиворемонтний завод" за ціною 33 млн 920 тис. грн. Підприємство придбали з боргами у сумі близько 15 млн грн.

Олег Сирота, який до продажу підприємства був генеральним директором ПрАТ, попереджав, що у першому кварталі 2017 року завод не отримав прибутку. В той час, за оцінкою фахівців, на розвиток підприємства необхідно скерувати щонайменше 50 млн грн.

Незважаючи на попередження, місто, яке було єдиним учасником торгів, купило ПрАТ «Івано-Франківський Локомотиворемонтний завод». Разом з виробничими площами Івано-Франківськ придбав майже 9 га землі.

Довідково. Івано-Франківський ЛРЗ засновано 1866 року. Основна спеціалізація - ремонт колісних пар і формування нових, а також виготовлення автомотрис. Нині на підприємстві працює 270 людей із середньою заробітною платнею в 3960 гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-