Вибухи в Калинівці: Вінниччина отримала 20 мільйонів на відновлення

Вибухи в Калинівці: Вінниччина отримала 20 мільйонів на відновлення

Укрінформ
Станом на 1 жовтня Вінницька область отримала 20 млн гривень з виділених Кабміном 100 млн грн для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася на військових складах поблизу Калинівки.

Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА.

«Для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася на військових складах поблизу Калинівки, урядом України прийнято рішення щодо виділення 100 млн грн. Станом на 1 жовтня область вже отримала 20 млн грн на вирішення питань постраждалих від вибухів на військових складах поблизу Калинівки», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Калинівці й далі фіксують поодиноку детонацію боєприпасів

Зазначається, що у с. Павлівка, яка найбільше має втрат від вибухів, вже доставлено понад 9 тисяч листів шиферу з 15 тисяч, які потрібні населенню для виконання повного обсягу відновних робіт.

Окрім того, щоденно здійснюється постачання необхідних будматеріалів для ремонтно-будівельних робіт як у с. Павлівка, так і в інших постраждалих населених пунктах.

В ОДА звітують про налагодження тісної співпраці з мешканцями постраждалих територій. У процес організації відновлювальних робіт залучені сільські ради територіальних громад, проводиться щоденний моніторинг необхідних та виконаних робіт.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-