SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Президент перевірив готовність ППО на Кіровоградщині - 21.08.2017 20:59 — Новини Укрінформ
Президент перевірив готовність ППО на Кіровоградщині

Президент перевірив готовність ППО на Кіровоградщині

Фото
747
Ukrinform
Президент, Верховний головнокомандувач Збройних сил України Петро Порошенко відвідав одну з військових частин ЗСУ на Кіровоградщині та ознайомився з її функціонуванням та бойовою готовністю.

Про це повідомляє прес-служба Президента.

"Главі держави також були продемонстровані зразки безпілотних літальних апаратів (БПЛА) вітчизняного виробництва, зокрема БПЛА для здійснення розвідки розміщення сил ворога в будь-який час доби, обладнання для оптико-електронної розвідки та засоби радіоелектронної боротьби. Також було продемонстровано роботу безпілотників та засобів протиповітряної оборони", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Порошенку показали озброєння для спецпризначенців

Президент також відвідав підрозділ протиповітряної оборони, де заступник начальника Центрального управління Повітряних сил ЗСУ полковник Валерій Гриневич та заступник начальника Центрального управління радіоелектронної боротьби Головного управління оперативного забезпечення ЗСУ полковник Валерій Волков ознайомили главу держави із наявними засобами протиповітряної оборони та практичними діями особового складу під час виконання заходів боротьби з безпілотними літальними апаратами.

Президент перевірив готовність ППО на Кіровоградщині


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-