Школи в Авдіївці готові до 1 вересня – Ірина Геращенко

Школи в Авдіївці готові до 1 вересня – Ірина Геращенко

Укрінформ
Усі 5 шкіл у прифронтовій Авдіївці Донецької області готові до 1 вересня.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, яка 19 серпня побувала на Донеччині.

«Авдіївські школи готові до 1 вересня», - написала вона. 

Геращенко нагадала, що до початку бойових дій в Авдіївці працювало 7 шкіл, де навчалось більше 2700 дітей , й 7 дитсадків для 1300 малюків, а тепер у місті залишилося 5 шкіл і 4 садочки.

Перший віце-спікер підкреслила, що місцева влада в Авдіївці, керівник РВЦА Павло Малихін вважають своїм пріоритетом соціальні питання. І вчителі визнають, що така увага до навчальних закладів, серйозні кошти для ремонту виділяються вперше за останні роки. 

На ремонти шкіл і садочків виділено 3,5 мільйони гривень, всюди замінені вікна, ремонтують санвузли, завезено нові дошки і парти. 

«Ми, як і обіцяли, завезли в школи бібліотечки художньої літератури і підручники. Дякуємо Держтелерадіо, Олегу Наливайку і всім українським виданням, що доєдналися до ініціативи "Бібліотечка для Донбасу", також дякуємо Валентині Кириловій за книги, які передали школам і військовим. У кількох авдіївських школах, зокрема в №1, є дбайливо зібрані україські музеї якими діти і вчителі дуже пишаються», - написала Геращенко.

Вона пообіцяла найближчи часом вирішити питання зі шкільним автобусом, який потрібен кільком авдіївським школам, де навчаються діти з найбільш постраждалого району Старої Авдіївки.

Читайте також: У МОН роз'яснили, яким буде навчальний рік у школах

«1 вересня до шкіл піде майже 1400 дітей і з них 160 першачків, 480 малюків - у садочки. Дуже хочеться, щоб їх навчання було мирним», - підкреслила Геращенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-