Нова інфраструктура Донеччини обійдеться в 250 мільярдів - Жебрівський

Нова інфраструктура Донеччини обійдеться в 250 мільярдів - Жебрівський

1227
Ukrinform
Обласна влада Донецької області розробляє інтерактивну дорожню карту побудови абсолютно нової інфраструктури Донеччини, на що, за попередніми розрахунками, потрібно буде близько 200-250 млрд грн.

Про це заявив голова Донецької ОДА, керівник обласної ВЦА Павло Жебрівський у ексклюзивному інтерв'ю Укрінформу.

“Наразі ключова задача для мене – створення такої собі road map, дорожньої карти побудови нової інфраструктури Донеччини. Вона має бути розрахована як мінімум на 10-15 років. Міста і села мають стати справді європейськими. Вона включатиме все - водогони і теплотраси, дороги, адміністративні будівлі, спортивні споруди, палаци культури, ОСББ, парки, сквери, муніципальний транспорт, комунальні підприємства. Повний full. Скільки на все потрібно коштів? Попередня оцінка - близько 200-250 млрд грн, які потрібні для того, щоб інфраструктура області стала європейською", - сказав Жебрівський.

Читайте також: У МінТОТ вважають, що Росія піде з Донбасу у 2018 році

За його словами, ця інтерактивна дорожня карта побудови нової інфраструктури Донеччини має бути створена вже до кінця серпня. Розміщуватися вона буде на сайті ОДА, де з нею зможе ознайомитися кожен бажаючий — від жителя області до інвестора. "Клікаєш на карті на якесь місто, і там різні шари висвітлюються, наприклад, по комунальному транспорту, комунальних підприємствах, водогону, дорогах тощо – що куди потрібно. Наразі Покровськ як пілотний проект уже нанесений на карту, за нашими підрахунками його потреби – 7-8 млрд грн”, - зазначив керівник Донеччини.

Після створення дорожньої карти Жебрівський планує здійснити з нею “роуд шоу”: “Презентувати її спочатку дипломатам ЄС у Києві, а потім, якщо буде зацікавленість, поїхати з нею за кордон”.

Більш детальніше читайте в інтерв'ю Павла Жебрівського на сайті Укрінформу. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-