Жебрівський

23 квітня 2019

19 грудня 2018


Жебрівський написав заяву про складання повноважень аудитора НАБУ

Екс-голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив, що направив заяву про складання своїх повноважень аудитора НАБУ до Адміністрації Президента і відсьогодні вважає себе вільним від цих обов’язків.

06 вересня 2018

14 серпня 2018


Жебрівський: Путін хоче натиснути на Україну, щоб отримати воду для Криму

Екс-голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявив, що Росія блокуванням Азовського моря намагається тиснути на Україну для того, щоб отримати водопостачання до окупованого Криму. 

26 липня 2018

21 червня 2018

19 червня 2018

14 червня 2018


Жебрівський: Ніхто не готував мою відставку

Екс-голова Донецької військово-цивільної обласної адміністрації  Павло Жебрівський заявив, що  ніхто не готував його відставку, і він готовий працювати там, де потрібно державі Україна.

13 червня 2018


Президент звільнив Жебрівського

Президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення Павла Жебрівського з посади голови Донецької обласної державної адміністрації.


Уряд погодив звільнення Жебрівського

Кабінет міністрів погодив відставку голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського.

11 червня 2018


Жебрівський подав у відставку

Голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський подав у відставку.

09 червня 2018

05 червня 2018


Жебрівський зустрівся з делегацією місії USAID і Представництва ЄС в Україні

У Краматорську голова Донецької військово-цивільної обласної адміністрації Павло Жебрівський зустрівся з делегацією Регіональної місії USAID в Україні та Білорусі, а також Представництва Європейського Союзу в Україні.


Посол Латвії обговорив на Донеччині питання співпраці з регіоном

Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс під час робочої робочої поїздки обговорив з головою Донецької військово-цивільної обласної адміністрації Павлом Жебрівським питання співпраці з регіоном.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-