Розстріл АТОшників у Дніпрі: підозрюваний довів перекладача до істерики

Розстріл АТОшників у Дніпрі: підозрюваний довів перекладача до істерики

Укрінформ
У Шевченківському районному суді Дніпра продовжують розгляд справи щодо обрання запобіжного заходу підозрюваному у вбивстві учасників АТО під час стрілянини на проспекті Гагаріна громадянину Ізраїлю Давиду Пабілеру.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Наразі у суді знову виникли проблеми комунікації з підозрюваним. Під час перекладу Пабілеру його прав та обов'язків, той заявив, що майже не розуміє перекладача і сумнівається в його професійних навичках.

«Я йому перекладаю, а він кожне слово виправляє, каже, що я не ті синоніми підбираю. Каже, що я погано роблю свою справу. В мене немає сил та бажання так працювати. Це мене дуже гнітить та ображає. Це прямий тиск та знущання», - плачучи, розповіла перекладач Світлана Жученко, яку запросили на суд з Умані.

Читайте також: Двох учасників стрілянини в Дніпрі арештували без права на заставу

В результаті Жученко так і не змогла зачитати Пабілеру його права, доведена майже до істерики, вона пішла із зали засідання. Тим часом у суді оголосили перерву.

Як повідомляв Укрінформ, 24 липня близько 20:00 біля кафе «DOM» на пр. Гагаріна у Дніпрі сталася стрілянина. Двоє ветеранів АТО загинули, п'ятеро поранених попрапили до лікарні. Двом підозрюваним у вбивстві учасників АТО - Олександру Лакізі і Станіславу Єльчіщеву 27 липня суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці. Обидва рініше були судимі.

Давид Пабілер був поранений під час стрілянини на проспекті Гагаріна. Йому висунули дві підозри: «Сприяння скоєнню злочину» та «Вимагання».

Участники озброєного конфлікту зустрілися, щоб обговорити питання боргів.

На попередньому засіданні Давида Пабілера привезли до Шевченківського суду міста для обрання запобіжного заходу. Підсудний перебував на каталці під ковдрою і стверджував, що не розуміє іншої мови, крім івриту, в суді йому забезпечили перекладача. Захисники підозрюваного заявили про відвід суддів, які ведуть судове засідання щодо обрання  підзахисному запобіжного заходу. Вони стверджували, що судді упереджено ставляться до підзахисного.

Обвинувачення висловлювало занепокоєння тим, що закінчується 72-годинний термін затримання підозрюваного, а відтак він може опинитися на волі, якщо суд так і не обере запобіжний захід.

Адвокати ж стверджують, що участі у конфлікті той не брав, а, начебто, проходив повз і отримав сліпе поранення голені.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-