Цигикал хоче перевірити готовність прикордонників в АТО

Цигикал хоче перевірити готовність прикордонників в АТО

Укрінформ
Генерал-лейтенант Петро Цигикал приступив до виконання обов'язків за посадою голови Державної прикордонної служби України.

Про це  написав у Фейсбуці сам Цигикал.

“Сьогодні приступив до виконання службових обов’язків за посадою голови Державної прикордонної служби України. Попереду у нас з вами багато роботи. В першу чергу, з врахуванням часткової зміни тактики російсько-терористичних військ на сході нашої країни потрібно перевірити готовність прикордонних підрозділів до дій та уточнити поточні завдання. Окремої уваги потребує протидія корупційним проявам, які є категорично неприйнятними у правоохоронній структурі країни, що зазнає гібридної агресії з боку Росії”, - написав Цигикал. 

Він повідомив, що на інших ділянках кордону планує зосередитися на підвищенні ефективності протидії організованим злочинним угрупованням. “Для цього ми повинні наростити щільність системи охорони кордону за рахунок: раціонального використання сил та засобів і підвищення рівня взаємодії із правоохоронними органами та нашими колегами із країн-сусідів”, - зазначив голова ДПСУ.

Читайте також: Порошенко сказав, чого очікує від нового керівника прикордонної служби

Як повідомляв Укрінформ, Президент України Петро Порошенко 26 липня призначив Цигикала новим головою Держприкордонслужби.

До цього призначення Цигикал очолював департамент оперативної діяльності ДПСУ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-