Ватажок "ЛНР" звинуватив Захарченка у крадіжці російських грошей

Ватажок "ЛНР" звинуватив Захарченка у крадіжці російських грошей

3340
Ukrinform
Ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький розпочав збір матеріалів щодо розкрадання російських фінансових надходжень керівництвом "ДНР" у відповідь на одноосібне проголошення Олександром Захарченком "Малороссии".  

Про це повідомляє прес-центр Головного управління розвідки Міністерства оборони України у Фейсбуці.

"В умовах зменшення обсягів фінансування РФ так званих народних республік спостерігається подальше зростання протиріч між очільниками "ДНР" та "ЛНР". У відповідь на одноосібне проголошення О.Захарченком  "Малороссии", І.Плотницький розпочав збір матеріалів щодо розкрадання російських фінансових надходжень керівництвом т.зв. ДНР", - йдеться у повідомленні. 

В прес-центрі ГУР також уточнили, що за вказівкою Плотницького "міністерством державної безпеки ЛНР" формується доказова база корупційних діянь у так званих державних установах "ДНР" для подальшої передачі російським кураторам. Основою доказової бази є факти розкрадання ресурсів "програми гуманітарної допомоги населенню", яка фінансується РФ.

Читайте також: Ідею про "Малоросію" треба сприймати як заяву Кремля - Кириленко

За зібраною "ЛНР" інформацією, більшу частину коштів було викрадено представниками "ДНР" під виглядом виплат соціальної допомоги "особам-привидам", у т.ч. ветеранам Другої світової війни, з використанням документів та бази даних українських соціальних служб, захоплених у 2014 році.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>