Плотницький

16 березня 2021


Суд дав довічне ексватажку «ЛНР» Плотницькому і двом терористам за збитий Іл-76

Красногвардійський районний суд Дніпра засудив до довічного увʼязнення колишнього ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького та бойовиків Олександра Гуреєва і Андрія Патрушева за збитий у 2014 році український літак Іл-76.

18 грудня 2017


Іл-76: справу проти Плотницького і Ко повернули до суду Дніпра

Справу ватажка «ЛНР» Плотницького і двох командирів батальйонів - Патрушева і Гуреєва, які обвинувачуються у вчиненні теракту, внаслідок якого було збито Іл-76 із 49 українськими військовими на борту, вдруге повернуто до Красногвардійського районного суду м. Дніпро.

12 грудня 2017


Збитий Іл-76: розгляд "справи Плотницького" перенесли

Красногвардійський районний суд Дніпра не розпочав розгляд справи проти лідерів угруповання "ЛНР" – Ігоря Плотницького, Олександра Гурєєва й Андрія Патрушева – за збитий Іл-76 з українськими військовослужбовцями на борту через самовідвід судді.

07 грудня 2017

27 листопада 2017


Іл-76: У Дніпрі назвали суд, що розглядатиме справу проти Плотницького

Справу ватажка "ЛНР" Плотницького і бойовиків Патрушева і Гуреєва, яких обвинувачують у вчиненні теракту, внаслідок чого було збито літак Іл-76 із 49 українськими військовими, направили до Червоногвардійського райсуду Дніпра.

25 листопада 2017

24 листопада 2017


Боротьба російських кланів - Більдт про розбірки в "ЛНР"

Попри широку пропаганду Кремля, який намагається запевнити Захід у тому, що події на Донбасі – це внутрішній конфлікт в Україні, розвиток подій в ОРЛО свідчить, що насправді там відбувається боротьба між російськими провладними угрупованнями.

23 листопада 2017

22 листопада 2017


«Поліція ЛНР» заарештувала усіх співробітників «прокуратури» - російські ЗМІ

“Міністерство внутрішніх справ” самопроголошеної “ЛНР” і спецназ “ДНР” “Витязь” спільно штурмували “генпрокуратуру “ЛНР”. Заарештували “генпрокурора” Віталія Подоброго і “військового прокурора” Сергія Разно, інших відпустили.

21 листопада 2017

09 листопада 2017


Хто судитиме Плотницького за збитий Іл-76, вирішить суд у Дніпрі - адвокат

Справу ватажка незаконного угруповання «ЛНР» Плотницького і двох командирів батальйонів Патрушева і Гуреєва, які обвинувачуються у вчиненні теракту, внаслідок чого було збито літак Іл-76 із 49 українськими військовими на борту, Вищий спеціалізований суд України повертає до Апеляційного суду Дніпропетровщини.

20 жовтня 2017


Справа Плотницького щодо збитого літака Іл-76 пішла до Вищого спецсуду

Справу ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького, звинувачуваного у скоєнні теракту, в результаті якого було збито літак Іл-76 із 49 українськими військовими на борту, передано до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

20 вересня 2017


Справу проти ватажків "ЛНР" повернули до суду, де двічі провалювали її розгляд

У Дніпрі справу проти ватажків угруповання "ЛНР" Ігоря Плотницького, Олександра Гурєєва та Андрія Патрушева за збитий літак Іл-76 з українськими військовими повернули на розгляд в Бабушкінський райсуд.

06 вересня 2017

26 липня 2017


Ватажок "ЛНР" звинуватив Захарченка у крадіжці російських грошей

Ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький розпочав збір матеріалів щодо розкрадання російських фінансових надходжень керівництвом "ДНР" у відповідь на одноосібне проголошення Олександром Захарченком "Малороссии".  

24 березня 2017


У "ЛНР" збирають підписи про недовіру Плотницькому - Тимчук

На непідконтрольних Україні територіях Луганської області отаман "всевеликого війська донського" Козіцин віддав вказівку керівникам "козачих" підрозділів про збір підписів жителів окупованих територій під зверненням про вираження недовіри так званому главі "ЛНР" Плотницькому.

06 лютого 2017

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-