Львівські депутати

Львівські депутати "провалили" звіт Садового

Укрінформ
Львівські депутати не схвалила звіт міського голови Андрія Садового про роботу виконавчих органів за 2016 рік. Його підтримали лише 23 обранці.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я пропоную визнати незадовільною роботу управління комунальної власності, яке допустило розкрадання комунального майна у Львові", - зазначив, коментуючи звіт, керівник фракції "Народний контроль" Валерій Веремчук.

Цю пропозицію в обговоренні підтримали керівники фракцій БПП "Солідарність" та ВО "Свобода". Однак за неї проголосував лише 21 депутат. Більш одностайними міські депутати виявились у голосуванні за звіт виконавчих органів ЛМР за 2016 рік в цілому. Його не підтримала переважна більшість обранців.

Читайте також: Директор Львівського бронетанкового може знищити докази - прокурори

Звітуючи про обсяг виконаних у минулому році робіт, міський голова згадав про ремонти вулиць, завершення будівництва трамвайної колії на Сихів, ситуацію з ТПВ, забезпечення навчальних закладів мультибордами та інші досягнення. Не забув сказати про підписання угоди з ЄБРР щодо кредитного фінансування побудови комплексу поводження з ТПВ, а також про плани із закупівлі нових автобусів та електротранспорту за кошти європейських банків та продовження будівництва трамвайної колії із Сихова до вул. Княгині Ольги.

За  словами начальника управління "Секретаріат ради" Юрія Лукашевського, провал "досягнень" юридичних наслідків для міськради не матиме.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-