Хуг заявляє, що

Хуг заявляє, що "хлібне перемир'я" на Донбасі почнеться вже цієї суботи

1168
Укрінформ
Останні дні були позитивними в питанні домовленостей щодо режиму припинення вогню. 

Про це сказав сьогодні на брифінгу перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«В певному відношенні цей тиждень був відносно позитивним. Це стосується питання домовленостей та обіцянок від російських та українських генералів, які працюють при спільному центрі з контролю та координації», - сказав Хуг.

На його думку, в обох сторін є усвідомленість, що необхідно терміново проводити зміни. Зокрема, обидва генерали висловили готовність забезпечити встановлення та дотримання локального режиму припинення вогню для проведення ремонтів на об'єктах життєзабезпечення. Також Хуг зазначив важливість досягнення у Мінську на засіданні тристоронньої контактної групи згоди сторін на запропоноване так зване хлібне перемир'я за сприяння Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

«Ця ініціатива була адресована спільно представниками місцевих рад з обох боків лінії зіткнення. Метою хлібного перемир'я є забезпечення можливості для фермерів зібрати врожай», - сказав Хуг.

Він нагадав, що за домовленістю у Мінську припинення вогню передбачається на більш як 2 місяці, починаючи з цієї суботи і до кінця серпня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-