Російські найманці на Донбасі дезертирують з передової цілими підрозділами

Російські найманці на Донбасі дезертирують з передової цілими підрозділами

Укрінформ
Командування російських окупаційних військ приховано вводить новий порядок ротації рядового складу з передових позицій у з’єднаннях і частинах 1 АК (Донецьк) та 2 АК (Луганськ) ЗС РФ.

Про це повідомляє Головне управління розвідки МОУ.

"Передусім заміні підлягатимуть військовослужбовці, які погодилися пройти перепідготовку для отримання однієї з дефіцитних спеціальностей (сапер, наводчик-оператор бойової машини, розвідник тощо). Ротація інших військовослужбовців значно ускладнюється і здійснюється залежно від терміну підписаного ними контракту. Зокрема, військовослужбовці, термін служби за контрактом яких закінчується менше ніж за півроку і не виявили бажання його продовжити, ротації не підлягатимуть взагалі", - йдеться у повідомленні.

У розвідці відзначають, що зазначені нововведення призводять до збільшення кількості випадків самовільного залишення передових позицій. Так особовий склад взводного опорного пункту 4 окремої мотострілецької бригади (Алчевськ) 2 АК, незважаючи на погрозу російського офіцера застосувати зброю, у повному складі залишив передову позицію. А група військовослужбовців 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК, яким на невизначений термін було продовжено перебування на передових позиціях, самовільно залишила бойові пости зі зброєю.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-