Мер Миколаєва відмовився брати повідомлення про корупцію -  велів зайти пізніше

Мер Миколаєва відмовився брати повідомлення про корупцію - велів зайти пізніше

Укрінформ
Міський голова Олександр Сєнкевич відмовився зустрітися з групою правоохоронців з Департаменту захисту економіки Національної поліції України, які прибули з Києва вручити йому повідомлення про корупційне правопорушення.

Він зачинився в кабінеті і сказав, що зайнятий. Цю інформацію кореспонденту Укрінформу підтвердила співробітниця Департаменту захисту економіки Нацполіції Наталя Калиновська.

«Так, у середу, 14 червня, співробітники Департаменту намагалися ознайомити миколаївського міського голову Олександра Сєнкевича з протоколом про корупційне правопорушення, складеним за ч.1 ст.172-7 Кодексу України «Про адміністративне правопорушення». Проте до кабінету міського голови їх не впустили. Сказали, що мер зайнятий і призначив їм зустріч на 16 годину», - сказала Калиновська.

Ця подія набула широкого резонансу у місцевих інтернет-виданнях і обросла різними чутками: одні кажуть, що, мер, мовляв, дуже злякався і велів не впускати до себе нікого, інші стверджують, що знайшлися очевидці, які бачили, як мер нібито залишив свій кабінет через балкон, щоб не зустрітися з поліцейськими.

Між тим, йдеться про корупційне правопорушення, пов'язане з тим, що Сєнкевич при голосуванні на сесії міськради про присвоєння йому рангу держслужбовця та нарахування заробітної плати, не заявив про конфлікт інтересів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-