PepsiCo спростовує повідомлення про продаж Сандори

PepsiCo спростовує повідомлення про продаж Сандори

761
Ukrinform
Компанія PepsiCo не продаватиме ТОВ "Сандора", яке знаходиться у Миколаєві, британцям. Йдеться лише про реалізацію складського комплексу та офісного приміщення, які входять в активи "Сандори".

Про це повідомили в представництві Компанії PepsiCo в Україні.

"13 червня 2017 року на сайті АМКУ був опублікований офіційний дозвіл на набуття контролю над активами ТОВ "Сандора" у вигляді цілісного майнового комплексу британською компанією ТОВ "Юкрейніан Шугар Компані". Це спровокувало публікації в ЗМІ, що інтерпретують інформацію, як продаж компанією PepsiCo ТОВ "Сандора". У зв'язку з цим хочемо повідомити, що компанія PepsiCo не планувала і не планує продаж ТОВ "Сандора", - повідомили в компанії.

Там також зазначають, що йдеться про продаж тільки складського комплексу та офісного приміщення по вул. Новозаводська в Миколаєві, які входять в активи ТОВ "Сандора".

У 2007 році всесвітньовідомий виробник продуктів харчування та напоїв компанія PepsiСo придбала акції миколаївського ТОВ "Сандора" – лідера сокового ринку України, яке було створене в 1995 році.

ТОВ "Юкрейніан Шугар Компані" є одним з кращих виробників цукрової продукції на українському та закордонному ринку. Наразі воно є власником Засільського цукрового заводу на Миколаївщині.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>