Французи знайшли місце для заводу з переробки львівського сміття

Французи знайшли місце для заводу з переробки львівського сміття

928
Укрінформ
Збудувати сміттєпереробний завод в межах обласного центру запропонувала львів`янам французька компанія «Еджіс». Її експерти вважають, що найкраще для цього підходить територія ТЕЦ-2.

Ця ділянка рекомендована з огляду на доступність та наявність інфраструктури, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Наші експерти проаналізували також можливість використання ділянок у селах Добряни та Новий Яр сусіднього Яворівського району. Однак, через технічні та екологічні параметри визнали їх непридатними», - зазначив  керівник проекту Крістофер Раунд.

Як зазначив Раунд, експерти ще не обрали технологію переробки ТПВ.

Аналіз ділянок французи проводили протягом двох місяців. Також фахівці фірми розробляють проект рекультивації полігону ТПВ у Грибовичах. Ця робота фінансується французьким урядом, тому відповідатиме усім європейським стандартам.

Проект рекультивації розбито на кілька етапів, найбільше уваги приділялось тому, щоб не було подальшого негативного впливу на екологію. Зараз опрацьовується кілька варіантів, враховуючи стабільність полігону, наявність фільтратів, газу тощо. Як приклад фахівці компанії «Еджіс» беруть полігон біля Марселя, який було рекультивовано за їхнім проектом.

Роботи в Грибовичах розпочнуться до кінця цього року. Усі процедури відбуватимуться відповідно до правил європейських закупівель, адже мова йде про фінансування іноземними структурами. Новий завод розпочнуть проектувати в серпні, а до кінця року планують провести закупівельні роботи. Імплементація проекту розпочнеться наступного року.

Як повідомлялось, 17 березня Львівська міська рада підписала меморандум про співпрацю з французькою компанією «Eджіс» щодо проекту поводження з твердими побутовими відходами, зокрема підготовку комплексної системи поводження з твердими побутовими відходами, включаючи об’єкти збору, переробки, утилізації ТПВ у Львові.

Компанія розробляє дослідження «Міська стратегія поводження з твердими побутовими відходами для Львова: техніко-економічне обгрунтування інтегрованої системи поводження з ТПВ, включаючи збір відходів, переробку та утилізацію».

Робота фінансується грантовими коштами в сумі 650 тис. євро від Фонду вивчення та підтримки приватного сектору (FASEP) генерального казначейства Франції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-